Стратегію економічного і соціального розвитку області на 2013-2020 роки буде переглянуто

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи щодо доповнень і змін до Стратегії економічного і соціального розвитку області на 2013-2020 роки.

На сьогодні виникло дуже багато факторів, які не були передбачені при затвердженні Стратегії економічного і соціального розвитку області на 2013-2020 роки. Зокрема, підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, розпочалися військові дії на сході України. На державному рівні прийнято постанову уряду, якою затверджено Державну стратегію регіонально розвитку на період до 2020 року. У коаліційній угоді, підписаній у Верховній Раді, передбачено головні завдання, які потрібно вирішити у найближчий час. Спираючись на ці документи, а також на Закон про Державний бюджет України на 2015 рік, та врахувавши вищезазначені фактори, потрібно внести зміни й доповнення до Стратегії економічного і соціального розвитку області на 2013-2020 роки та розробити план її реалізації.

При обговоренні змін до Стратегії потрібно враховувати багато різних факторів, які впливатимуть на розвиток Кіровоградщини.
Зокрема, у сфері підприємництва треба закцентувати увагу на видобувній галузі – збільшенні потужностей Новокостянтинівської шахти. Пріоритетним є також розвиток буровугільної галузі в місті Олександрії. У зв’язку з погіршенням ділових контактів з російськими партнерами, уваги потребує і галузь сільськогосподарського машинобудування. Одним із основних завдань є дерегуляція підтримки малого і середнього підприємництва: треба передбачити значні спрощення у ведені малого бізнесу.
У аграрній сфері потрібно зробити акцент на розвитку підприємств молочної галузі й питанні організації збереження вирощеної сільгоспвиробниками продукції. Пріоритетним завданням є також розвиток інфраструктури сільських територій.
Житло-комунальне господарство області потребує подальшої модернізації. Це стосується як систем водопостачання, так і систем теплозабезпечення. Найважливішим завданням на сьогодні є економія та збереження енергоресурсів.
Також потрібно вирішувати проблему житлового будівництва в області, зокрема, добудови багатоквартирних будинків в обласному центрі, а також проблему використання наявного житлового фонду та забезпечення молоді житлом.
У сфері охорони здоров’я потрібно вирішувати комплекс завдань стосовно реформування системи – переходу на страхову медицину. Пріоритетним залишається і проведення ремонтів у лікарняних закладах та придбання нового медичного обладнання.
При перегляді завдань, що стосуються соціального захисту населення, потрібно врахувати забезпечення учасників бойових дій у зоні проведення АТО, а також переселенців зі східних областей.
Під час засідання робочої групи було наголошено на тому, що Стратегія економічного і соціального розвитку області має бути зрозумілою і обґрунтованою.
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua