• Головна
  • У 4-поверховій будівлі одного з найбільших супермаркетів міста виникла пожежа. ФОТО
15:23, 7 лютого 2015 р.

У 4-поверховій будівлі одного з найбільших супермаркетів міста виникла пожежа. ФОТО

Кіровоград: органи управління та сили цивільного захисту пройшли перевірку готовності до дій під час ліквідації надзвичайної ситуації у супермаркеті «Фуршет».

У Кіровоградській області тривають навчання служб цивільного захисту щодо ліквідації різних надзвичайних подій і ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей.

6 лютого відбулось відпрацювання дій органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо ліквідації надзвичайної ситуації у торгівельному центрі Кіровограда.

Згідно з задумом навчань - у 4-поверховій будівлі одного з найбільших супермаркетів міста виникла пожежа - практично відпрацьовано питання:

- оповіщення персоналу та відвідувачів супермаркету про пожежу;

- проведення евакуації персоналу та відвідувачів;

- відключення об’єкта від газо- та електропостачання,

- проведення гасіння пожежі та організації роботи оперативного штабу;

- обмеження руху автотранспорту у зоні надзвичайної події;

- забезпечення громадського порядку та охорони супермаркету;

- надання медичної допомоги постраждалим.

Загалом, до проведення навчань було залучено 12 одиниць техніки та 41 чоловік особового складу, з них 6 одиниць техніки та 18 осіб пожежно-рятувальної служби області, 1 екіпаж швидкої медичної допомоги, 2 екіпажі ДАІ, по одній аварійній бригаді ВАТ “Кіровоградгаз” та КП “Міськсвітло”, 1 одиниця техніки та 10 чоловік від УМВС України в області.

По завершенню було підведено підсумки: у результаті навчань відпрацьовано єдину методику дій органів управління з питань оперативного реагування при виникненні НС, взаємодію органів управління територіальної підсистеми ЦЗ, порядок дій органів управління та оперативно-чергових змін служб цивільного захисту, перевірено готовность органів управління та сил цивільного захисту області до виконання завдань за призначенням.
DSC_0325DSC_0344
DSC_0302

У ДСНС у Кіровоградській області

#навчальна пожежа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...