• Головна
  • Протягом січня ЦОПами Кіровоградщини надано понад 5 тисяч адмінпослуг
08:30, 9 лютого 2015 р.

Протягом січня ЦОПами Кіровоградщини надано понад 5 тисяч адмінпослуг

На сьогоднішній день, основною метою органів фіскальної служби є забезпечення ефективної організації роботи Центрів обслуговування платників (ЦОП) з надання адміністративних та сервісних послуг, підвищення рівня добровільного виконання платниками своїх зобов’язань за рахунок зручного податкового та митного адміністрування у частині обслуговування платників.

Стратегічними напрямками є впровадження принципу екстериторіальності обслуговування клієнтів, а саме забезпечення максимального територіального покриття ЦОП.

При кожній податковій інспекції фіскальної служби Кіровоградської області створено та працюють 22 Центра обслуговування платників, в яких забезпечується надання адміністративних послуг на безоплатній основі та безпосередньо платникам податків, щоденно опрацьовується близько 1800 – 2800 звернень стосовно отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, подання звітності тощо.

За січень 2015 року до центрів звернулося близько 83712 суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання вищезазначених послуг. З них надано 5685 адміністративних послуг.

Серед адміністративних найбільш запитуваними є послуги з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, книг обліку доходів і витрат, видачі довідок про відсутність заборгованості, карток платника податків тощо.

З переліком послуг, що надаються та детальною інформацією про роботу ЦОПів можна ознайомитися на сайті ГУ ДФС у Кіровоградській області: http://kr.sfs.gov.ua/.

#ЦОП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...