• Головна
  • Долинці допомагають бійцям АТО. ФОТО
16:30, 10 лютого 2015 р.

Долинці допомагають бійцям АТО. ФОТО

Ініціативна група мешканців багатоповерхових будинків Долинської вкотре вже зібрала та відправила нашим захисникам гуманітарну допомогу. Як завжди, було зібрано теплі речі, ковдри, харчі. На прохання бійців відправили бензиновий генератор та паяльні лампи.

«Цього разу ми звернули більшу увагу на харчі домашнього виготовлення, консервацію. Наші хлопці сумують за маминими стравами, ось ми і намагались їм допомогти», — розповідає представниця ініціативної групи Валентина Ліщишина.

Зібрати потрібні для бійців речі та привезти їх у зону АТО ініціативній групі допомогли небайдужі долинці. «На наші звернення відгукуються мешканці мікрорайонів міста, зокрема приватні підприємці Зотікова О., Коломоєць Н., Васильєва Л., Мусіюк О., Чуприна А., Устенко С., Байрамов А., Кривонос О., Риженко Р., Черепанцева Н., Секретарюк І. Суттєву допомогу надали підприємство ТОВ «ДОМ» та незалежна профспілка «Трудова солідарність». Ми дуже вдячні небайдужим людям за підтримку нашої справи», — каже представниця ініціативної групи Наталія Дерев’янко.

Це вже не перша допомога українським військовим у зоні АТО від долинської громади. Наразі продовжується робота зі збирання для них та відправлення гуманітарної допомоги. Тільки разом ми подолаємо ворога! Слава Україні!

Ініціативна група мешканців багатоповерхових будинків Долинської

#допомога бійцям АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...