• Головна
  • На Кіровоградщині відбулося відкриття виставки фоторепродукцій майстра мініатюрного живопису
15:15, 11 лютого 2015 р.

На Кіровоградщині відбулося відкриття виставки фоторепродукцій майстра мініатюрного живопису

«Повернення на батьківщину»

(відкрито виставку фоторепродукцій майстра мініатюрного живопису на малій батьківщині художника)

В рамках заходів відзначення 165-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Івана Павловича Похитонова (1850-1923) 8 лютого 2015 року на малій батьківщині митця, в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, відбулося відкриття виставки фоторепродукцій майстра мініатюрного живопису.

Відвідувачі та гості заходу в фойє Центрального Палацу культури «Ювілейний» мали змогу побачити високоякісні художні репродукції славетного земляка. З якою повагою та любов’ю до своєї справи розповідав усім бажаючим про цікаві моменти з життя Івана Похитонова, про його родину, творчу та виставкову діяльність директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району Микола Олексійович Гаращенко.

Мешканці містечка з захопленням і подивом переглядали пейзажі, роботи на морську тематику, портрети та, навіть, знаходили зображені знайомі місця Новоукраїнщини, щиро дивувалися неперевершеній манері митця зображувати навколишній світ за допомогою пензлів і фарб. Адже за своє життя Іван Павлович багато присвятив картин своєму рідному краю, за яким дуже сумував…

За інформацією директора Новоукраїнського краєзнавчого музею Миколи Гаращенка, виставка фоторепродукції буде постійно знаходитись в приміщенні Палацу культури, і всі бажаючі, від юного до поважного віку, будуть мати можливість переглянути чудові світлини свого знаменитого славетного земляка-самородка, «поета природи і гармонії» - Івана Похитонова.

Леся Дмітрієва,

науковий співробітник відділу

науково-просвітницької роботи

Кіровоградського обласного художнього музею

#виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...