Продовжуються заняття у школах області щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях

В області тривають заняття з учнями загальноосвітніх навчальних закладів щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Організовують такі уроки безпеки працівники Управління ДСНС в області і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

10 лютого вони завітали до кіровоградських шкіл, щоб ознайомити учнів з основами цивільного захисту. Зустрічі пройшли Кіровоградському колегіумі, ЗОШ №4 та навчально-виховному об’єднанні №6. Працівники Управління ДСНС пояснили дітям як діяти у випадку різних екстремальних ситуацій – зокрема, як поводитися у натовпі, що робити, якщо виявили вибуховий пристрій, як поводитися у випадку загрози терористичного акту. Дізналися діти і про головний сигнал цивільного захисту та про перші дії, якщо такий сигнал пролунав.

Паралельно з лекціями психологи спілкувалися з дітьми, які разом з батьками прибули зі сходу країни. Працівники психологічної служби Управління ДСНС допомагають дітям адаптуватися у нових умовах, забути побачене у рідних містах та подолати проблеми, які можуть виникнути у дитини у період життєвих змін.

Такі візити до шкіл будуть продовжуватися і в подальшому, щоб діти знали якомога більше про те, як захиститися від небезпек.

Прес-служба У ДСНС в області

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua