У квітні цього року планується відкриття нового ливарного заводу ПАТ «Червона зірка»

Під час робочої поїздки голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка на ПАТ «Червона зірка» голова наглядової ради товариства Павло Штутман поінформував про основні напрямки виробництва. Основну увагу керівник підприємства акцентував на планах стосовно завершення будівництва та введення в дію нового сучасного ливарного заводу.

На новому ливарному заводі буде відбуватися повний цикл чавунного литва – від приготування суміші до отримання заготовок, які в подальшому проходитимуть механічну обробку. Ідея з побудови ливарного заводу виникла 5 років тому. Побудовано його досить швидко (як для металургійного підприємства), завершальні роботи йдуть за графіком. У кінці квітня цього року планується відкриття заводу.
Сьогодні на заводі «Червона зірка» вже працює ливарний цех. Це традиційне виробництво, започатковане досить давно. У цеху виготовляється 3 тисячі тонн готової ливарної продукції на рік. Робітників, які там працюють (а це близько 170 чоловік), буде переведено на новий завод, у кращі та якісніші умови. Коли завод працюватиме вже на повну потужність – виготовлятиме 8 тисяч тонн готової ливарної продукції в рік – будуть прийматися на роботу нові, попередньо навчені, працівники. Усього на заводі працюватиме близько 250 робітників.
Будівництво нового заводу досить затратне – на сьогодні вартість виконаних робіт складає близько 120 мільйонів гривень. Проте, за словами Павла Штутмана, завдяки роботі такого підприємства з’явиться можливість значно підвищити якість лиття. На сьогодні машинобудівні підприємства області купують відливки за кордоном, оскільки якість вітчизняної продукції досить низька. У подальшому наші підприємства матимуть змогу відмовитись від імпорту й забезпечувати себе самі.
Голова наглядової ради ПАТ «Червона зірка» також прокоментував стан справ на заводі з огляду на поглиблення кризових явищ в економіці держави.
– Ми відчуваємо вплив кризи, але боремось, ми звикли боротися, - наголосив Павло Штутман. – Я думаю, що ми діємо правильно.
За його словами, у контексті погіршення відносин із Російською Федерацією виникають певні ризики щодо поставок продукції за кордон. Так, експорт продукції минулого року зменшився на 3%. Проте, об’єми виробництва на заводі «Червона зірка» (у реальних одиницях) було збільшено на 9%.
Скорочення працівників на заводі вдалось уникнути. Минулого року проводилась оптимізація виробництва (частину людей було переведено на інструментальний завод). Завдяки цьому чисельність персоналу зберегли, оскільки кваліфіковані спеціалісти на підприємстві потрібні завжди.

220 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua