• Головна
  • У Кіровограді презентували календар, кошти від розповсюдження якого передадуть дітям героїв, загиблих на Сході
15:28, 15 лютого 2015 р.

У Кіровограді презентували календар, кошти від розповсюдження якого передадуть дітям героїв, загиблих на Сході

В Кіровоградській обласній філармонії відбулася презентація народного календаря «Заквітчана пісня».

Цей календар – благодійний. Усі кошти зібрані від його розповсюдження будуть передані дітям з родин героїв-кіровоградців, які загинули на Сході України. Видання є ідеєю та ініціативою народного депутата України Станіслава Березкіна. Унікальність цього календаря полягає в тому, що на ньому не виставлено певної грошової ціни: купуючи його, кожен заплатить довільну суму – в міру своїх фінансових можливостей та бажання допомогти дітям-сиротам.

«Звертаюся до всіх і прошу розділити з родинами загиблих і радість, і горе, і відповідальність за долю дітей», – сказав у вступному слові до календаря народний депутат України Станіслав Березкін.

Календар оформлено роботами відомої кіровоградської художниці, Заслуженого майстра народної творчості Лариси Зоріної. «Я дуже сподіваюсь, що мої картини, представлені у календарі, принесуть надію та допоможуть зібрати кошти для діток, які залишилися сиротами», – сказала художниця на презентації календаря.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули на Сході України. Стоячи кіровоградці слухали пісню-реквієм «Ой, журавко…» у виконанні народної артистки України Антоніни Червінської.

У рамках благодійної акції створено Наглядову раду, до складу якої увійшли: Галина Бузуляк – мама загиблого героя Анатолія Бузуляка, офіцера 3-го полку спецпризначення; Ірина Березкіна, член правління Благодійного фонду «Добротвір»; Петро Гарасимяк, майор Збройних Сил України; Лариса Зоріна, Заслужений майстер народної творчості; Андрій Малик, голова Благодійного фонду «Добротвір»; владика Марк, Єпископ Кіровоградський і Голованівський (УПЦ КП); Петро Мельник, власний кореспондент газети Верховної Ради України «Голос України»; Людмила Салоїд, директор Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта»; Оксана Червоная, директор книгарні «Букі»; В’ячеслав Шевченко, командир батальйону патрульної служби міліції «Кіровоград».

Головне завдання членів Наглядової ради – контролювати надходження, розподіл та передачу коштів дітям загиблих героїв.

#календар
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...