На Кіровоградщині наматимуться зберегти мережу проводового радіомовлення

Сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Віти Атаманчук відбулася нарада, під час якої було розглянуто стан проводового радіомовлення на території області.

За словами заступника директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимира Слінченка, на сьогодні зазначене питання є дуже актуальним. Зокрема, у зв’язку із проведенням ВАТ "Кіровоградобленерго" робіт із реконструкції та заміни опор електропередач, до облдержадміністрації надходять численні звернення від мешканців області з проханням вирішити питання забезпечення проводовим радіомовленням.
За словами посадовця, в області діє 19241 радіоточка у 315 населених пунктах. Така кількість радіоточок пов’язана із тим, що на сьогодні надзвичайно швидко розвиваються технології ефірної передачі радіопрограм, які приходять на зміну проводовому радіомовленню. Тому, на переконання Володимира Слінченка, на сьогодні першочергову увагу доцільно зосередити на питанні збереження існуючої мережі проводового радіомовлення у належному стані, а також на подальшому впровадженні ефірного радіомовлення.
Враховуючи вищезазначене, а також необхідність забезпечити оперативне інформування населення на випадок надзвичайних ситуацій, Віта Атаманчук наголосила перед учасниками наради на необхідності активізувати роботу у цьому напрямку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua