• Головна
  • Кіровоградська команда програла
09:05, 14 лютого 2015 р.

Кіровоградська команда програла

Передостання гра «Зірки» на Кубку Віктора Пожечевського не принесла бажаного результату. Футболісти кіровоградської команди не змогли здолати ПФК «Суми», поступившись із рахунком 1:2.

Територіальна перевага протягом всього матчу була на боці наших футболістів, однак реалізувати чималу кількість створених моментів гравці «Зірки» не змогли.

А ось вже до 15-ої хвилини першого тайму суперники вели в рахунку 2:0, і в обох випадках до взяття наших воріт призвела помилка воротаря Павла Поштаренка. Гравці «Сум» забили на сьомій хвилині успішно реалізуваши штрафний удар з далекої відстані. А на 14-ій хвилині суперники подвоїли свою перевагу.

Скоротила відставання команда Сергія Лавриненка на 59-ій хвилині. Розпочав атаку Ігор Загальський, який поборовся за м’яч у центрі поля та відпасував на Акименка. Олександр пройшов уперед по центру, обіграв захисника «Сум» і ефектним ударом вразив ворота опонентів, відквитавши один м’яч.

Футболісти «Зірки» створювали багато моментів, повністю переграли сумчан, не реалізувавши десяток нагод для взяття воріт, але блискуче грав голкіпер суперників. В деяких моментах ударам червоно-жовтих бракувало влучності. Але рахунок на табло і він, на жаль, для наших футболістів невтішний.

Хочеться сподіватися, що не забиті голи у сьогоднішньому матчі будуть реалізовані у регулярному чемпіонаті.

У заключній, п’ятій грі турніру, футболісти «Зірки» 16 лютого зіграють із «Шахтар-3». Початок матчу об 11:00.

ПФК «Суми» (Суми) – «Зірка» (Кіровоград) – 2:1 (2:0).

13 лютого 2015 року (п’ятниця). Початок матчу о 15:00. Копили. База ФК «Полтава».

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло (41. Льопка Роман, 46), 2. Допілка Олег, 5. Бочкур Роман (к/к), 55. Ковальов Максим, 11. Бацула Андрій, 8. Лупашко Владислав (18. Новачок, 65), 77. Чичиков Олексій (16. Баранець Борис, 70), 22. Баранець Григорій (50. Акименко Олександр, 46), 21. Загальський Ігор, 4. Мостовий Андрій, 99. Локтіонов Роман. В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Богачов (7); 2:0, Богачов (14); 2:1, Акименко (59).