«Велику увагу ми приділяємо не лише медичній, а й психологічній реабілітації», - головний лікар

З нагоди дня виводу військ з Афганістану - Кіровоградський обласний госпіталь ветеранів війни відвідав заступник губернатора Сергій Коваленко. Привітати воїнів-афганців та поспілкуватися з учасниками бойових дій на Сході була одна з основних цілей візиту. Сьогодні не для кого не секрет, що воїни-афганці приймають активну участь у протистоянні, яке триває на Сході України, передають свій досвід та знання молодшому поколінню.

Не залишилася без уваги керівництва області робота Центру медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», який зараз функціонує на базі госпіталю. Головний лікар Геннадій Сябренко, згадуючи розмови своїх пацієнтів-афганців, говорить, - «воїни-афганці, коли повернулися з війни, нажаль, не мали змоги отримувати психологічну допомогу, і тепер ми бачимо, знаємо про те, як війна вплинула на їх долі, сімейний затишок, працездатність. Тому врахувавши попередній, не зовсім вдалий,

досвід адаптації учасників бойових дій, зараз велику увагу ми приділяємо не лише медичній, а й психологічній реабілітації. А ще на передодні наша команда зняла кілька роликів один в підтримку наших хлопців в АТО https://www.youtube.com/watch?v=xIOEGS1v_UY#t=30 інші навчальніhttps://www.youtube.com/watch?v=1t6eQTzYaOYhttps://www.youtube.com/watch?v=70Qz3s2R3HQ, ролики вже передано в зону АТО психологом-волонтером Андрієм Фоменко.

«Робота нашого Центру медико-психологічної реабілітації постійно розширюється, і я нагадую, що психологічну допомогу можуть отримати учасники та їх родини АТО, незалежно від того, знаходяться вони на стаціонарному лікуванні в госпіталі або ж просто на ротації чи у відпустці, головна умова - це участь у бойових діях. Ми продовжуємо працювати в напрямку «Сімейного клубу», який організовано для дружин, дітей, батьків, братів, сестер наших воїнів, які зараз в АТО. Засідання клубу відбудеться в четвер 19.02.15 р. за адресою вулиця Короленка 58, телефон для довідок 063 69 69 777. А за допомогу в організації клубу дякую ГО «Рідний Кіровоград» та Канадсько-українській фундації з якою ми співпрацюємо в рамках проекту «Короткострокова реабілітація» - говорить Ганна Колєва, керівник Центру та кіровоградського відділення ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Ще на цьому тижні організовується комплексне навчання для 17 волонтерів-психологів. Для проведення навчання запросили тренера Анну Статівку - психолога, травма-терапевта, який працює як в зоні АТО, так і безпосередньо в військових частинах. А. Статівка одна з тих психологів, які починали волонтерський психологічний рух в Україні, член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». Анна прибуде в Кіровоград 20 лютого та проведе свій тренінг психологічної роботи з військовими на тему: «Коли клієнти в формі».

Катерина Колєва

46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua