• Головна
  • Два кіровоградських мільйонера вже задекларували свої доходи
11:15, 16 лютого 2015 р.

Два кіровоградських мільйонера вже задекларували свої доходи

З початку року до органів ДФС Кіровоградської області подано 1426 декларації про майновий стан та доходи отримані у 2014 році.

З них 1425 громадян задекларували доходи, які підлягають обов’язковому декларуванню. Правом на податкову знижку скористався один громадянин, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 1,2 тис. грн.

Загальна сума задекларованих доходів становить 54 млн. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати в бюджет згідно поданих декларацій складає 3,1 млн. грн., фактично на сьогодні громадянами сплачено 1,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Є на Кіровоградщині і перші декларанти-мільйонери – доходи більше 1 млн. грн. задекларували 2 громадянина області на загальну суму 2,2 млн. грн., до сплати ними визначено 250 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2014 року розпочалася з 1 січня поточного року. Декларації про майновий стан і доходи платники податків повинні подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.

Граничний термін для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію, – 30 квітня 2015 року, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року. 

#кіровоградські мільйонери
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...