• Головна
  • У Бобринецькому та Компаніївському районах перевірили стан виконання заходів цивільного захисту
13:01, 17 лютого 2015 р.

У Бобринецькому та Компаніївському районах перевірили стан виконання заходів цивільного захисту

Заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віта Атаманчук спільно з представниками Управління ДСНС та управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту інфраструктури та промисловості ОДА під час робочої поїздки до Бобринецького та Компаніївського районів перевірили організацію та проведення місцевими органами виконавчої влади робіт щодо встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій у частині переведення районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим підвищеної готовності.

Під час перевірки основна увага приділялася стану оповіщення населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі і військового характеру, готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття населення та організації роботи щодо навчання діям під час надзвичайних ситуацій на базі консультаційних пунктів при сільських (селищних) радах.
Результати поїздки показали, що робота у даному напрямку на місцях у цілому розпочалася. Разом із тим, заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук націлила керівників районів та сільських голів на плідну роботу у організації та виконанні заходів цивільного захисту. Зокрема, це стосується активізації роботи консультаційних пунктів, проведення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та забезпечення готовності захисних споруд цивільного захисту і найпростіших укриттів.
Прес-служба У ДСНС в області

#перевірили стан виконання заходів цивільного захисту
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...