• Головна
  • На Кіровоградщині розпочато підготовку до проведення весняно-польових робіт
14:30, 17 лютого 2015 р.

На Кіровоградщині розпочато підготовку до проведення весняно-польових робіт

Минулого тижня голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко взяв участь у розширеному засідання Кабінету Міністрів України. Одне із питань, яке розглянули урядовці, – стан підготовки до проведення весняно-польових робіт.

Під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів влади Сергій Кузьменко наголосив на важливості якісної підготовки до проведення в області нової посівної кампанії.
– Ми повинні зробити все, щоб наші аграрії провели посівну кампанію організовано, у стислі терміни, – наголосив голова облдержадміністрації. – У найближчий час ми проведемо відповідну нараду з аграріями.
У рамках підготовки до наради буде уважно переглянуто всі програми, направлені на підтримку сільгоспвиробників, які діють у державі. Також проводитимуться бесіди з аграріями, враховуватимуться їхні думки і пропозиції. Питання, які виникатимуть, буде відпрацьовано з профільним міністерством ще до проведення запланованої наради. Таким чином, в керівництва області буде змога дати відповіді сільгоспвиробникам на питання, які їх найбільше турбують, уже безпосередньо на нараді. Посівна кампанія в умовах сьогодення, за словами голови облдержадміністрації, буде дуже непростою.
– Сільське господарство для нашої області є фундаментальним. Це не тільки робочі місця, зарплата й доходи бюджетів, які ми отримуємо від діяльності аграрного сектору. Від нього залежить ще й успішність нашої переробної промисловості. Усе це – у комплексі, усе пов’язано, –підкреслив Сергій Кузьменко.

#підготовка до проведення весняно-польових робіт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...