• Головна
  • Кіровоградська РТПП представила звіт про роботу в 2014 році
15:15, 17 лютого 2015 р.

Кіровоградська РТПП представила звіт про роботу в 2014 році

16 лютого 2015 року Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата представила звіт про роботу в 2014 році.

В заході взяв участь голова обласної державної адміністрації Анатолій Кузьменко та члени ради КРТПП.

Президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко у своєму виступі зосередила увагу на головних напрямках діяльності палати. Зокрема вона зазначила, що сьогодні КРТПП - це повний комплекс традиційних послуг із забезпечення зовнішньоекономічної діяльності - сертифікація, експертиза, декларування товарів, що ввозяться в Україну і відправляються за кордон, переклади товаросупровідної документації з іноземних та на іноземні мови, спрощене оформлення тимчасового вивезення товарів (карнети АТА), допомога в реєстрації торгових марок, штрихове кодування.

Минулого року таких документів і послуг палата надала більше, ніж 10 тисяч. 2570 замовлень виконали перекладачі. Збільшується кількість посвідчень про реєстрацію товарних знаків.

Це свідчить про те, що навіть під час кризи і війни бізнес працює.

Одним із знакових кроків в роботі КРТПП є створення Центру підтримки експорту. Його мета - комплексний підхід в допомозі малому і середньому бізнесу вийти на нові ринки збуту та дотримуватися правил гри на міжнародній арені.

Минулого року в Кіровограді вперше за багато років була проведена спеціалізована виставка будівельних технологій та досягнень в галузі реклами - "Будівництво і ремонт. Реклама і дизайн". Ця виставка - результат довгої і копіткої праці, а її успішність та схвальні відгуки учасників переконали в необхідності проводити такий захід щороку.

Також КРТПП вдруге брала активну участь в організації Національної агропромислової виставки "AgroExpo 2014". У вересні 2014 року за сприяння Кіровоградської РТПП в нашій області відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу. У ньому брали участь представники 14 посольств іноземних держав. Тут підприємці регіону мали змогу представити іноземним дипломатам свої комерційні та інвестиційні пропозиції.

Минулий рік був результативним і в налагодженні нових та зміцненні вже існуючих ділових контактів з клієнтами і партнерами. Налагоджена активна співпраця з польськими партнерами, Угорсько-українською торгово-промисловою палатою, підписано Договір про співробітництво з ТПП міста Пафос (Республіка Кіпр).

За словами президента КРТПП, новим і дуже важливим напрямком діяльності палати став Фонд підтримки українських військовослужбовців, який було створено на базі КРТПП у травні 2014 року за ініціативи облдержадміністрації та голови наглядової ради НВП "Радій" Євгена Бахмача.

Благодійний фонд є неприбутковою, благодійною організацією.

Вищим органом управління Фонду є Наглядова рада, яка вирішує питання діяльності Фонду. Головою правління Фонду є Президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

За 2014 рік Фондом надана допомога військовим на суму 1205333,55 грн. Серед благодійників Фонду - потужні підприємства Кіровоградщини, малий та середній бізнес, просто небайдужі люди. Суми грошової допомоги - від 2 гривень до 100 тисяч. У своєму виступі Ірина Саєнко щиро подякувала всім благодійникам за допомогу, яку вони надають нашим захисникам.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко у своєму виступі підкреслив роль КРТПП в пошуках нових бізнес-патрнерів, у розширенні нових ринків збуту, у підтримці малого і середнього бізнесу та економіки в цілому. Подякував представникам бізнесу Кіровоградщини за наполегливу працю та патріотизм.

Очільник області побажав КРТПП налагоджувати тісніші партнерські зв'язки з сільгоспвиробниками краю.

Він також відзначив роботу Фонду підтримки українських військовослужбовців, який діє на базі КРТПП.

На зібранні також виступили голова наглядової ради "Ельворті Груп" та "Гідросила Груп" Павло Штутман, начальник обласного управління лісомисливського господарства Наталія Ревенко та обласний військовий комісар Ярослав Кучер.

Президент КРТПП Ірина Саєнко вручила свідоцтва новим членам палати - ПрАТ "Інститут "Кіровоградагропроект" (директор - П.І. Довченко) та ТОВ "АПТЕКАР-Груп" (директор - Г.В. Заболотний).

#Кіровоградська РТПП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...