Через звернення громадяни висловлюють свою довіру до податківців

Суспільна відкритість Кіровоградських органів Державної фіскальної служби підтверджується налагодженим зворотним зв’язком з громадянами Кіровоградщини.

За січень 2015 року податківці Кіровоградщини отримали 31 письмове звернення від жителів регіону, з них 28 заяв, 2 пропозиції та 1 скарга.

У письмових зверненнях найчастіше порушувалися питання щодо контрольно-перевірочної роботи – 12,9% усіх звернень, адміністрування податку на доходи фізичних осіб – 9,7%, акцизного податку – 16,1%. Слід зазначити, що 19,4% заяв містили в собі інформацію про ухилення від оподаткування.

Усі звернення, строк розгляду яких настав, а це 42 відсотки, опрацьовані з дотриманням встановлених законодавством термінів та на них надані відповіді заявникам.

„Громадяни мають можливість не тільки надіслати письмове звернення, а й записатися на особистий прийом до посадових осіб Головного управління області” – зауважила заступник начальника обласного управління Тетяна Гавренкова.

Особистий прийом громадян посадовими особами органів ДФС області здійснюється за окремим графіком та за попереднім записом не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. Запис проводиться за телефоном: (0522) 36-69-99. Адреса приймальні громадян Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

З графіком прийому громадян посадовими особами, нормативними документами з питань звернень громадян та іншою інформацією щодо проведення особистих прийомів керівництвом відомства громадяни можуть ознайомитись на офіційному порталі Головного управління ДФС у Кіровоградській області у розділі «Приймальня громадян».

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua