• Головна
  • Через звернення громадяни висловлюють свою довіру до податківців
08:30, 18 лютого 2015 р.

Через звернення громадяни висловлюють свою довіру до податківців

Суспільна відкритість Кіровоградських органів Державної фіскальної служби підтверджується налагодженим зворотним зв’язком з громадянами Кіровоградщини.

За січень 2015 року податківці Кіровоградщини отримали 31 письмове звернення від жителів регіону, з них 28 заяв, 2 пропозиції та 1 скарга.

У письмових зверненнях найчастіше порушувалися питання щодо контрольно-перевірочної роботи – 12,9% усіх звернень, адміністрування податку на доходи фізичних осіб – 9,7%, акцизного податку – 16,1%. Слід зазначити, що 19,4% заяв містили в собі інформацію про ухилення від оподаткування.

Усі звернення, строк розгляду яких настав, а це 42 відсотки, опрацьовані з дотриманням встановлених законодавством термінів та на них надані відповіді заявникам.

„Громадяни мають можливість не тільки надіслати письмове звернення, а й записатися на особистий прийом до посадових осіб Головного управління області” – зауважила заступник начальника обласного управління Тетяна Гавренкова.

Особистий прийом громадян посадовими особами органів ДФС області здійснюється за окремим графіком та за попереднім записом не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. Запис проводиться за телефоном: (0522) 36-69-99. Адреса приймальні громадян Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

З графіком прийому громадян посадовими особами, нормативними документами з питань звернень громадян та іншою інформацією щодо проведення особистих прийомів керівництвом відомства громадяни можуть ознайомитись на офіційному порталі Головного управління ДФС у Кіровоградській області у розділі «Приймальня громадян».

#податкова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...