Учні кіровоградських шкіл взяли участь у заняттях з цивільного захисту

Працівники Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують навчати кіровоградських школярів правилам поведінки у екстремальних ситуаціях.

Під час безпосереднього спілкування з фахівцями діти можуть отримати повні відповіді та дізнатися нову для себе інформацію. Саме тому 17 лютого у ліцеї №8, гімназії №9 та ЗОШ №13 відбулися зустрічі з дітьми та вчителями.

Діти дізналися про головний сигнал цивільного захисту, що оголошується у випадку надзвичайної ситуації. Що таке евакуція більшості учнів вже відомо, адже вони неодноразово відпрацьовували її у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, а під час розповіді викладача та показу слайдів кожен міг оновити свої знання. Про укриття та їх види діти теж дізналися з розповіді викладача навчально-методичного центру цивільного захисту.

Продовжуючи бесіду, капітан служби цивільного захисту Аліна Бакай повідомила підліткам про заходи безпеки у інших випадках – на льоду, у побуті. Як свідчить практика, життєво важливими для молоді сьогодні можуть виявитись також знання, як поводитись у натовпі, при виявленні вибухового присторою. Тож рятувальники зупинятися на зазначених навчальних закладах не планують і будуть проводити навчальні семінари у решті шкіл.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua