• Головна
  • Учні кіровоградських шкіл взяли участь у заняттях з цивільного захисту
13:01, 18 лютого 2015 р.

Учні кіровоградських шкіл взяли участь у заняттях з цивільного захисту

Працівники Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують навчати кіровоградських школярів правилам поведінки у екстремальних ситуаціях.

Під час безпосереднього спілкування з фахівцями діти можуть отримати повні відповіді та дізнатися нову для себе інформацію. Саме тому 17 лютого у ліцеї №8, гімназії №9 та ЗОШ №13 відбулися зустрічі з дітьми та вчителями.

Діти дізналися про головний сигнал цивільного захисту, що оголошується у випадку надзвичайної ситуації. Що таке евакуція більшості учнів вже відомо, адже вони неодноразово відпрацьовували її у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, а під час розповіді викладача та показу слайдів кожен міг оновити свої знання. Про укриття та їх види діти теж дізналися з розповіді викладача навчально-методичного центру цивільного захисту.

Продовжуючи бесіду, капітан служби цивільного захисту Аліна Бакай повідомила підліткам про заходи безпеки у інших випадках – на льоду, у побуті. Як свідчить практика, життєво важливими для молоді сьогодні можуть виявитись також знання, як поводитись у натовпі, при виявленні вибухового присторою. Тож рятувальники зупинятися на зазначених навчальних закладах не планують і будуть проводити навчальні семінари у решті шкіл.

#цивільний захист населення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...