Сергій Коваленко: Герої Небесної Сотні змінили Україну

На цьому під час вечора-реквієму, присвяченого пам'яті Героїв Небесної сотні, що відбувся в обласному краєзнавчому музеї, наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко.

- Герої Небесної сотні пожертвували найдорожчим, власним життям, заради того, щоб змінити життя в Україні на краще. Саме під час Євромайдану ми відчули себе народом України, незалежно від національності та від того, якою мовою кожен із нас розмовляє. Народ України заявив про бажання жити у власній державі, самостійно будувати своє майбутнє, майбутнє європейського зразка, в країні, де поважатимуть права та гідність людини. Це звичайні людські цінності, коли люди мають отримувати гідні зарплати та пенсії, бути впевненими у майбутньому, мати спокійну та забезпечену старість після виходу на пенсію, - наголосив Сергій Коваленко.

- І сьогодні на Сході України ворог нашої держави карає український народ лише за те, що ми захотіли бути самі собою. Але я переконаний, що народ України "зелені чоловічки" не переможуть, - зазначив заступник голови облдержадміністрації.
Також до учасників урочистого заходу звернулася учасниця революційних подій на Євромайдані, заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук. – Через рік після Майдану ми маємо усвідомити, що та система і ті правила за якими до цього жила наша держава, на сьогодні вже не діють. І для того, щоб наша держава сьогодні змогла вистояти, протистояти зовнішньому агресору, щоб побудувати демократичну європейську державу, ми усі маємо інакше мислити та жити. Ми зобов’язані зробити все, щоб жертовність Героїв Небесної Сотні, нашого земляка Віктора Чміленка, не були марними! Ми не можемо сьогодні бути роз’єднаними, протистояти один одному, а маємо згуртуватися, - наголосила Віта Атаманчук.
Учасники вечора-реквієму неодноразово згадували про Героя України Віктора Чміленка, який загинув під час подій на Євромайдані. Його найближчі друзі, зокрема, Олексій Цокалов, його соратники по Майдану, а також члени його родини – дружина та діти подякували присутнім за те, що вони пам'ятають про їхнього чоловіка та батька.
Учасники вечора-реквієму пом'янули пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, а по завершенні вечора-реквієму Кіровоградський музичний муніципальний хор на чолі із Юрієм Любовичем виконав пісню "Пливе кача", що стала одним із символів Євромайдану.
Також заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко запросив усіх небайдужих на відкриття пам’ятної дошки Віктору Чміленку, що відбудеться у Кіровограді 19 лютого о 16 годині на вулиці імені загиблого Героя.

115 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua