• Головна
  • Кіровоград: рятувальники продовжують навчати молодь безпечній життєдіяльності
08:30, 19 лютого 2015 р.

Кіровоград: рятувальники продовжують навчати молодь безпечній життєдіяльності

Школярі та вчителі кіровоградських шкіл №31 та №35 зустрілись з рятувальниками та викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

Зустріч відбулась за вже традиційним сценарієм: працівники цивільного захисту детально розповіли учням про способи захисту в екстремальних умовах та надзвичайних ситуаціях, ознайомили з порядком дій та продемонстрували засоби індивідуального захисту. У якості закріплення матеріалу діти та педагогічний склад шкіл переглянули навчальний фільм «Варто знати кожному».

Також цього дня рятувальники провели пізнавальну акцію «Потурбуйся про свою безпеку!» для вихованців кіровоградської школи-інтернату, під час якої у ігровій та розважальній формі навчили дітей, як не потрапити в біду через власну необережність та як допомогти собі й близьким, якщо лихо все-таки трапилось.

Про сучасні вибухові пристрої та небезпеку застарілих боєприпасів дітям розповів фахівець групи піротехнічних робіт Управління ДСНС в області. Віднедавна ця тема досить актуальна у нашому суспільстві, тож варто мати такі знання, щоб уникнути травмування й загибелі.

#кіровоград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...