Перемога «Трудової солідарності»: профспілка виграла суд у Держземагентства і захистила права працівників

«Трудова солідарність» у судовому порядку відстояла права працівниці Новомиргородського відділу Держземагентства Ольги Добровольської, яку було незаконно звільнено з роботи. 18 лютого Кіровоградський окружний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги працівниці, постановивши негайно поновити її на роботі та виплатити заробітну плату за весь час вимушеного прогулу (жінку звільнили після її звернення до прокуратури з приводу багатьох фінансових зловживань керівництва Новомиргородського відділу відомства).

У листопаді 2014 року працівники Новомиргородського відділу Держземагентства разом з активістами незалежної профспілки «Трудова солідарність» провели масштабні акції протесту проти злочинних дій керівництва цього відділу земельного відомства. Як з’ясувалося, працівникам відділу тривалий час недоплачували чималі кошти, подаючи одні суми в зарплатних відомостях і значно більші — до Пенсійного фонду. У результаті звернень співробітників було відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення посадовими особами відділу державних коштів на суму близько 179 000 грн (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України). Після цього корумповане керівництво відділу розпочало справжню кампанію переслідування працівників, які звернулися до правоохоронних органів.

Головного спеціаліста відділу Ольгу Добровольську, яка є членом незалежної профспілки «Трудова солідарність», було незаконно звільнено. У наказі про звільнення не вказано, які саме трудові обов’язки начебто порушила працівниця, не взято до уваги і той факт, що Ольга є матір’ю-одиначкою, та не узгоджено дане рішення з профспілкою. Це дає підстави говорити про те, що заступник начальника Новомиргородського відділу Держземагентства Оксана Владико просто «звела рахунки» з підлеглою, яка наважилася звернутися до прокуратури та відкрито говорити про численні правопорушення у відділі.

Варто зазначити, що в Новомиргородському відділі зафіксовано багато випадків порушень трудових прав. Це — і безпідставні догани та інші дисциплінарні заходи, і неоформлення значної частини співробітників належним чином на роботі.

Юристи «Трудової солідарності» оскаржили неправомірні дії заступника начальника Новомиргородського відділу в суді. Тривала боротьба за законні права працівниці закінчилася справедливою перемогою! 18 лютого Кіровоградський окружний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги позивача. Суд постановив: скасувати наказ про звільнення як незаконний, поновити на посаді Ольгу Добровольську та стягнути з відділу Держземагентства в Новомиргородському районі заробітну плату за весь час вимушеного прогулу. Постанова підлягає негайному виконанню.

У профспілці не мають наміру зупинятися на досягнутому та вимагатимуть притягнення до відповідальності посадових осіб Новомиргородського відділу Держземагентства, винних у вчиненні правопорушень.

«У той час, як найкращі сини українського народу ціною власного життя захищають Вітчизну, корумповані чиновники в тилу виконують роль «п’ятої колони», руйнуючи державу ізсередини. Упевнені у своїй безкарності, «можновладці» цинічно порушують права людей і у власних інтересах «розпоряджаються» державним майном. Вони знекровлюють нашу економіку та підривають основи правового суспільства. Сьогодні таких чиновників слід судити за законами воєнного часу, адже вони завдають прямої шкоди Українській Державі», — заявив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Прес-служба незалежної профспілки «Трудова солідарність»

35 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua