• Головна
  • Бізнесмени Кіровоградщини сплатили 12,1 мільйона гривень єдиного податку
11:30, 20 лютого 2015 р.

Бізнесмени Кіровоградщини сплатили 12,1 мільйона гривень єдиного податку

Це на 1,6 мільйонів гривень більше від надходжень до казни єдиного податку у січні 2014 року. Найбільша частка суми – 10,5 млн. грн. сплачена підприємцями-фізичними особами. Юридичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування перерахували до місцевого бюджету 1,6 мільйонів гривень.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що з 1 січня 2015 року з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» від 28.12.2014 р. № 71-VIII спрощена система зазнала деяких змін.

Зокрема, замість шести груп платників єдиного податку запроваджено чотири групи, при цьому збільшений максимальний розмір доходу.

Фізичні особи – підприємці реєструються платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи.

Платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, відповідно до норм Податкового кодексу України з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи. До цієї ж групи увійшли й юридичні особи, які перебували на четвертій та шостій групі єдиного податку.

Четверта група на сьогоднішній день належить сільськогосподарським товаровиробникам (колишнім платникам фіксованого сільськогосподарського податку), у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

#Бізнес в Кіровограді
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...