У прокуратурі області проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Під головуванням прокурора області Анатолія Коваленка відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону з питань ефективності протидії злочинності і корупції, а також щодо стану додержання законів при проведенні часткової мобілізації на території регіону.

«Вказаний захід не є формальним. Через складну ситуацію в країні ми повинні скоординувати свої дії таким чином, щоб дати гідну відсіч двом головним ворогам: зовнішньому агресору та внутрішньому - корупції», - відкриваючи нараду наголосив Анатолій Коваленко.
Прокурор області вказав правоохоронним органам на окремі негативні тенденції у їх роботі щодо запобігання вчинення кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій кримінальних правопорушень та в стані ефективності боротьби зі злочинністю та корупцією, які потребують невідкладного реагування.
Одним із ключових питань наради було забезпечення додержання законодавства під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.01.2015, а також попередження і запобігання можливим диверсійно-терористичним актам на території області.
Присутній на нараді голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко наголосив на важливості піднятих питань та розумінні проблематики зібрання.
Учасниками наради звернуто увагу на недоліки у роботі та прийнято постанову, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на подальші скоординовані дії задля підвищення ефективності протидії злочинності та корупції.
Крім того, узгоджено питання щодо прийняття спільного наказу про організацію щоденного чергування оперативних працівників прокуратури для взаємодії правоохоронних та інших органів в умовах запровадження режиму підвищеної військової готовності.

48 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua