Що збудували за рік на Кіровоградщині

Прийняття в експлуатацію об’єктів соціальної сфери та виробничих потужностей у Кіровоградській області за 2014 рік.

За 2014р. прийнято в експлуатацію 56,9 тис.м2 загальної площі житла, що складає 52,1% рівня 2013р. Індивідуальними забудовниками збудовано 96,7% загального обсягу житла.

За обсягом житлового будівництва перше місце серед міст та районів посів обласний центр, де збудовано 42,6% загального обсягу житла. Значну частку житла прийнято в експлуатацію також у Кіровоградському районі (16,4%), містах Знам’янці (6,7%), Світловодську (5,4%) та Олександрії (5,1%).

Обсяги прийнятого житла зросли у м.Знам’янці (на 16,5%) та Бобринецькому районі (на 31,8%).

За 2014р. завершено будівництво та прийнято в експлуатацію гідроелектростанції, лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, місцеві трубопроводи для транспортування газу, водопровідні та теплові мережі, станцію біологічного очищення стічних вод, залізничні колії промислових підприємств, потужності з виробництва нерафінованої та рафінованої олії, виробів з текстилю, облицювальних матеріалів з природного каменю, плит з деревини та металоконструкцій будівельних збірних, оброблення молока.

Крім того прийнято в експлуатацію елеватори, будівлі та споруди для зберігання зерна, приміщення для великої рогатої худоби, тваринницький комплекс по вирощуванню і відгодівлі свиней, кормоцех для тваринництва, склади, торгові центри та магазини, кафе, їдальні та закусочні, готелі, пральню, церкви, адміністративні будівлі,технічний центр та станції технічного обслуговування автомобілів, ремонтну майстерню, гаражі, котельні та інші об’єкти.

353 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua