• Головна
  • Що збудували за рік на Кіровоградщині
17:27, 21 лютого 2015 р.

Що збудували за рік на Кіровоградщині

Прийняття в експлуатацію об’єктів соціальної сфери та виробничих потужностей у Кіровоградській області за 2014 рік.

За 2014р. прийнято в експлуатацію 56,9 тис.м2 загальної площі житла, що складає 52,1% рівня 2013р. Індивідуальними забудовниками збудовано 96,7% загального обсягу житла.

За обсягом житлового будівництва перше місце серед міст та районів посів обласний центр, де збудовано 42,6% загального обсягу житла. Значну частку житла прийнято в експлуатацію також у Кіровоградському районі (16,4%), містах Знам’янці (6,7%), Світловодську (5,4%) та Олександрії (5,1%).

Обсяги прийнятого житла зросли у м.Знам’янці (на 16,5%) та Бобринецькому районі (на 31,8%).

За 2014р. завершено будівництво та прийнято в експлуатацію гідроелектростанції, лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, місцеві трубопроводи для транспортування газу, водопровідні та теплові мережі, станцію біологічного очищення стічних вод, залізничні колії промислових підприємств, потужності з виробництва нерафінованої та рафінованої олії, виробів з текстилю, облицювальних матеріалів з природного каменю, плит з деревини та металоконструкцій будівельних збірних, оброблення молока.

Крім того прийнято в експлуатацію елеватори, будівлі та споруди для зберігання зерна, приміщення для великої рогатої худоби, тваринницький комплекс по вирощуванню і відгодівлі свиней, кормоцех для тваринництва, склади, торгові центри та магазини, кафе, їдальні та закусочні, готелі, пральню, церкви, адміністративні будівлі,технічний центр та станції технічного обслуговування автомобілів, ремонтну майстерню, гаражі, котельні та інші об’єкти.

#будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...