Школярів навчають цивільному захисту

Працівники Управління ДСНС спільно з фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують навчати населення основам цивільного захисту. З цією метою в усіх навчальних закладах області проводяться семінари, під час яких учнів та вчителів навчають діям у різних екстремальних умовах та надзвичайних ситуаціях.

Наприклад, які бувають сигнали оповіщення та як діяти після їх отримання, які існують захисні споруди, як поводитись під час евакуації, які найнеобхідніші речі повинні бути у «тривожній» валізі, як захистити себе та своїх близьких під час різного роду техногенних катастроф або соціальних конфліктів. Доповнює заняття й фільм «Варто знати кожному», створений саме з навчальною метою. В ньому даються поради, як поводитись у випадку терористичного акту, стрілянини, захоплення заручників.

20 лютого навчальні семінари відбулись у двох міських школах обласного центру - №17 та №32. Крім загальних знань з цивільного захисту, присутнім на семінарах також розповіли про сучасні вибухові пристрої, які викоистовуються під час терористичних актів, про правила поведінки під час виявлення підозрілого предмету або боєприпасу часів війни, і навіть продемонстрували зразки деяких з них.

Під час спілкування з учнями 17-ї школи, з’ясувалось, що вони часто бувають на станції швидкої дпомоги, де на спеціальному обладнанні під опікою досвідчених фахівців навчаються надавати першу долікарську допомогу при різних травмах та ушкодженнях і вже досить непогано володіють основними прийомами. Тож медсестрі медико-санітарної частини У ДСНС в області, яка також бере участь у семінарах, залишилось лише пересвідчитись у міцності таких знань. Зате в решті шкіл учні із задоволенням навчались самодопомоги й допомоги постраждалому.

А для вихованців дитячого будинку «Барвінок» 21 лютого рятувальники провели акцію «Потурбуйся про свою безпеку!», під час якої також навчили дітей діям під час надзвичайних подій. Конкурси «Боївка», «Протигаз» дозволили учасникам побувати у ролі рятувальника, поміряти робочий одяг працівників служби порятунку, ігри на увагу допомогли змоделювати такі серйозні ситуації, як стрілянина чи виявлення підозрілого предмета, та поведінку в них.

23 лютого учасниками навчального семінару стали учні 5-ї міської гімназії. Вони переглянули фільм «Варто знати кожному», а також взяли участь у відпрацюванні евакуації з будівлі школи.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua