Іноземні інвестори фінансуватимуть розвиток альтернативної енергетики на Кіровоградщині

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів робочу зустріч з представниками голландської інвестиційної компанії ТОВ «Озон Інвестмент», під час якої обговорювалася можливість реалізації на території області інвестиційного проекту з видобутку та утилізації біогазу на полігонах твердих побутових відходів.

У розмові з інвесторами також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та директори профільних департаментів.
Генеральний директор ТОВ «Озон Інвестмент» Томас Бретшнейдер поінформував керівництво області про успішне інвестування його компанією проектів у сферах альтернативної енергетики, медицини та сільського господарства. Україна, зокрема Кіровоградщина, приваблює іноземців високим рівнем інвестиційного потенціалу. На сьогодні найперспективнішим напрямком двохсторонньої співпраці є розвиток альтернативної енергетики. Зокрема, видобуток біогазу на полігонах твердих побутових відходів дасть можливість не лише виробляти електричну та теплову енергію, а також зменшити викиди отруйних речовин в атмосферу.
Оскільки загальна кількість полігонів та звалищ, що експлуатуються в області, налічує 413, то така співпраця для нас є дуже своєчасною та актуальною. На цьому наголосив під час зустрічі Сергій Кузьменко. Він також поцікавився, яку допомогу інвесторам може надати керівництво області в реалізації проекту.
За словами інвесторів, у першу чергу їм потрібно отримати детальну інформацію про полігони за допомогою попередньо розісланих у райони опитувальних листів. Потім на потенційних об’єктах буде проведено попереднє буріння, зроблено відповідні аналізи, на основі яких і розроблятиметься проект будівництва та графік подальших дій. Від обласної влади інвестори очікують сприяння у виділенні земельної ділянки на полігоні для розміщення модульного генератора, а також посередництво у вирішенні проблем з місцевими енергетиками стосовно підключення до електромереж.
- Ми можемо організувати вам зустріч з представниками «Кіровоградобленерго» щодо вирішення питання підключення полігону до електромереж, - запевнив Сергій Кузьменко. – Механізм виділення земельної ділянки залежить від того, у чиїй власності вона перебуває. Для вирішення цієї проблеми ми можемо підключити земельне агентство. Тому я не бачу задач, які не можна розв’язати для реалізації спільного проекту.
Представники ТОВ «Озон Інвестмент» сьогодні вже оглянули полігон в місті Олександрії, який потенційно придатний для реалізації проекту, а також полігон у Кіровограді. Фотознімки інших потенційних об’єктів буде надіслано інвесторам найближчим часом для попередньої візуальної оцінки разом із заповненими опитувальними листами. Керівництво області після збору необхідної інформації та вирішення попередніх питань з органами місцевого самоврядування вийде на контакт з інвесторами з метою продовження співпраці щодо реалізації проекту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua