• Головна
  • Посадовці не звертають увагу на проблеми кіровоградців? ФОТО
ДОПОВНЕНО
10:45, 26 лютого 2015 р.

Посадовці не звертають увагу на проблеми кіровоградців? ФОТО

ДОПОВНЕНО

До редакції надійшов лист, в якому жителі Кіровограда розповідають про проблеми свого мікрорайону, зокрема про жахливу ділянку дороги, якою доводиться щодня користуватися сотням кіровоградців. 

Лист публікуємо без змін. На фото дорога до школи №13 та дитячого садочку №29. На звернення до майстрів КРЕП №3 відремонтувати дорогу, вони повідомляють що поблизу є кооперативні дома, які повинні також турбуватися цією прибудинковою ділянкою, хоча кооперативні будинки знаходяться зовсім не поряд, а ось база працівників КРЕп №3 за адресою проспект Правди, 5 виходить прямо на цю дорогу, також дивує байдужість самих працівників, які цим відрізком розносять свій інвентар, та обслуговують території. Цією дорогою ходить ДУЖЕ багато пенсіонерів які крокують до ближнього "Муніціпального ринку", також діти ідуть до шкіл, яких поблизу 3 та дитячий садочок. Дане питання піднімали восени, але зрушень немає. Ганьба такому господарю (Керівнику) та працівникам КРЕПу №3 які байдужі до того що відбувається на ввіреному їм участку, хоча для вирішення даного питання не потрібно великих фінансових затрат, варто грамотно та професійно організувати роботу двірників та майстрів. 

Після публікування даного листа, до редакції звернувся начальник ЖЕО №3 Кур’ян Андрій Сергійович. Який повідомив, що КРЕП №3  де-факто вже не існує та й база його ніколи не знаходилась поряд з цією проблемною ділянкою. За словами Андрія Сергійовича, жодного листа щодо цієї ділянки не було. Крім цього, з даною проблемою потрібно було звертатися саме до міської ради. Депутатська комісія перед 2015 роком проводила виїзне засідання, тоді депутати обходили проблемні ділянки та вирішували, що потрібно відновлювати. На той час було вирішено ремонтувати дорогу по проспекту Правди №7 та №8.  На даний час у ЖЕО №3 немає техніки, палива та матеріалу для ремонтів. А виганяти людей з лопатами, вважає безглуздим піаром.

Начальник ЖЕО №3 завжди готовий вислухати та допомогти людям. Приймальний день - середа. Час прийому 13.00-16.00. Телефон (0522)56 54 85.

#чиновники #люди #ігнорування проблем
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...