• Головна
  • На Кіровоградщині за втручання військової прокуратури пенсіонер отримав статус учасника бойових дій
09:52, 27 лютого 2015 р.

На Кіровоградщині за втручання військової прокуратури пенсіонер отримав статус учасника бойових дій

На адресу військової прокуратури Південного регіону України на ім'я військового прокурора регіону надійшов лист від жителя Кіровоградської області Василя Яковича Гусаренка, в якому той висловлює подяку військовому прокурору Кіровоградського гарнізону Андрію Веліксару та старшому прокурору цієї ж прокуратури Олексію Галисевичу, за втручання яких пенсіонер на законних підставах отримав статус учасника бойових дій.

«Я не знаю, як віддячити вашим прокурорам. Повірте, за свої 65 років я не зустрічав такого людяного ставлення до пенсіонерів», - пише автор листа.

А почалася ця історія багато років тому, коли В. Гусаренко, який у грудні 1968 року проходив строкову військову службу в одній з військових частин на території Чехословаччини, звернувся до Кіровоградського обласного військового комісаріату щодо надання йому статусу учасника бойових дій.

Відповідно до чинного законодавства у останнього для цього були всі підстави, проте у військкоматі йому відмовили.

Усі спроби пенсіонера добитися вирішення цього питання позитивного результату не дали. Тоді у вересні 2014 р. з відповідним проханням він звернувся до військової прокуратури.

У жовтні 2014 р. військовий прокурор Кіровоградського гарнізону подав позовну заяву до Кіровоградського окружного адміністративного суду, після розгляду якої суд скасував рішення Кіровоградського обласного військового комісаріату про відмову громадянину В. Гусаренку в наданні статусу учасника бойових дій.

Рішення суду першої інстанції було затверджено Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом у січні 2015 року.

Так, за втручання військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України пенсіонер отримав статус учасника бойових дій та відповідне посвідчення.

#військова прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...