• Головна
  • Прокурор області здійснив особистий прийом громадян в місцях несвободи
15:15, 27 лютого 2015 р.

Прокурор області здійснив особистий прийом громадян в місцях несвободи

Прокурор області Анатолій Коваленко вчора, 26 лютого, відвідав Кіровоградський слідчий ізолятор та виправну колонію №6, де провів особистий прийом громадян.

Під час візиту Анатолій Іванович оглянув територію вказаних установ, кімнати побачень, ознайомився з умовами тримання осіб та матеріально-технічним станом камерних приміщень.
Прокурором області особлива увага зверталась на законність поміщення взятих під варту осіб, додержання строків тримання, їх матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування.
Також прокурор області провів особистий прийом в’язнів. Питання здебільшого стосувалися роз’яснення положень кримінального процесуального законодавства України, тривалості судових розглядів кримінальних проваджень,  особливості відбування покарання,  паспортизації засуджених. Анатолій Коваленко ґрунтовно та детально відповів на всі звернення.
 За результатами відвідування установ прокурор області провів спільну нараду за участю керівництва територіального управління ДПтС України в області,  виправної колонії, та СІЗО, на якій висловив свої зауваження та наголосив на необхідності вжиття додаткових заходів щодо поліпшення умов тримання осіб у місцях несвободи.   
#прокуратура в Кировограде
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...