• Головна
  • Сучасні технології в охоронному відеонагляді
12:24, 28 лютого 2015 р.

Сучасні технології в охоронному відеонагляді

На сьогоднішній день охоронне відеоспостереження є одним з найпоширеніших інструментів управління безпекою будь-якого об'єкта. Популярністю користуються системи охоронного відеостеження для особистої безпеки в будинках, квартирах, заміських комплексах і дачах. У таких випадках системи відеоспостереження підбираються індивідуально, залежно від потреб, масштабу приміщення, а також завдань, які система повинна обов'язково виконувати.

Охоронне відеоспостереження сьогодні дуже популярне по всьому світу. Більше 100 світових виробників систем відеостеження та охоронних сигналізацій представляють своє обладнання і в нашій країні. Тому у нас є прекрасна можливість не тільки стежити за новими технологіями у сфері охорони та безпеки, а й випробувати дане устаткування для власних потреб. У даній статті мова піде про останні тенденції в сучасному охоронному спостереженні. І варто сказати, що користувачі охоронних систем стають дедалі вимогливішими.

Так зараз для багатьох людей проблеми безпеки свого будинку і цінного майна дуже актуальні. Люди прагнуть більш професійно відстежувати стан об'єкту, що охороняється, фіксувати всі деталі того, що відбувається, і мати можливість дистанційно керувати системою. Це під силу системам на основі мегапіксельних ip камер спостереження. Переваги мегапіксельних камер вже встигли відчути багато користувачів. Так ip відеокамери з мегапіксельним зображенням - це пристрої, які мають високу  деталізацією і чіткістю зображення. Такі камери просто неможливо порівнювати з аналоговими відеопристроями, оскільки якість передачі візуального контенту тут дуже висока. До прикладів мегапіксельних камер часто відносять сучасні мобільні телефони - смартфони, а також планшети, які вже давно перейшли на даний тип камери з високою якістю зображення і відео.

Другим важливим елементом мегапіксельної камери є її можливість створювати кадрову швидкість запису. Так, в даному випадку розмір відео буде прямо залежати від кількості кадрів, знятих на пристрій. Швидкість кадрів може бути різна. Не обов'язково її утримувати завжди на одному рівні, хоча найчастіше швидкість запису відео може регулюватися нормативами. Варто відзначити, що мегапіксельні камери створюють відео кращої якості, яке вимагає наявності ресурсів і певної пропускної здатності. Якщо стоїть завдання створити систему охорони для будинку або квартири, то в такому випадку ідеальним варіантом є готові комплекти відеоспостереження та охоронні GSM сигналізації. Таке рішення дозволить вам віддалено переглядати відео в мережі інтернет на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері, а також отримувати смс повідомлення на свій мобільний телефон про всі події.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...