Керівники областей виступили за розробку єдиної тарифікації на послуги пасажирських перевезень

Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Ключовим питанням наради стало формування економічно-обґрунтованих тарифів на послуги пасажирських перевезень. Заслухавши керівників кількох областей учасники наради висловили пропозиції щодо розробки та впровадження по всій території України загальної тарифікації на перевезення.
Не менш важливим залишається й питання спрощення регуляторних процедур, адже для прийняття нових тарифів або затвердження нового маршруту витрачається чимало часу – від 2-х до 4-х місяців. А тим часом, враховуючи зростання цін на паливо та амортизацію, перевізники не просто не мають рентабельності, а навіть не відшкодовують витрати, понесені на наданих послугах, – зауважили учасники наради.
Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський відзначив, що усі пропозиції, які надійшли від керівників регіонів стосовно регуляторних процедур та формування тарифів на послуги пасажирських перевезень, будуть узагальнені і найближчим часом по ним буде прийняте відповідне рішення.
Під час наради також було розглянуте питання існуючих пільг на пасажирські перевезення.
Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко зазначив, що існуючі пільги на перевезення запропоновано залишити до 1 червня, надалі ж планується перехід до адресності та монетизації пільг.
– Існуюча система надання пільг не дає можливості надавати якісні послуги усім громадянам, які їх потребують. Ми повинні чітко розуміти, що ринок перевезень – це не ринок перевізників, а ринок споживачів. І наше завдання – дати можливість максимально ефективно перевезти більшу кількість людей, – наголосив Геннадій Зубко.

108 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua