Кіровоградщина має вдвічі більші від потреби запаси продовольчого зерна та цукру

Зважаючи на цінову ситуацію, яка склалася в області минулого тижня, про стан продовольчого забезпечення інформував директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк.

Він нагадав, що Кіровоградщина вже не один рік поспіль збирає мільйонні врожаї зерна. Також Сергій Коренюк розповів, що в минулому році в області щодня вироблялося по 200 тонн борошна, 2,5 тонни олії – такі темпи виробництва зберігаються і нині. Разом з тим, лише в лютому на хлібопекарські підприємства було поставлено 1800 тонн борошна за цінами нижчими від ринкових. Це, за словами Сергія Коренюка, дозволило стримати ріст цін на соціальні сорти хліба. "Але тарифи на енергоносії, транспортні витрати впевнено диктують збільшення ціни".
- Запасів продовольчого зерна для хлібопекарських підприємств, для виробництва борошна, макаронних виробів, круп вистачає до кінця маркетингового року у 2 норми. Наразі є і півторарічний запас цукру, - повідомив директор департаменту АПК ОДА.
Аби урівноважити цінову ситуацію на споживчому ринку, обласна влада готується до проведення у Кіровограді ярмарку, що запланований на 7 березня. Сергій Коренюк зазначив, що ведеться роз’яснювальна робота із сільгоспвиробниками-потенційними учасниками ярмарку про необхідність представити достатню кількість продукції за помірними цінами.
26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua