• Головна
  • Кіровоградщина має вдвічі більші від потреби запаси продовольчого зерна та цукру
12:46, 3 березня 2015 р.

Кіровоградщина має вдвічі більші від потреби запаси продовольчого зерна та цукру

Зважаючи на цінову ситуацію, яка склалася в області минулого тижня, про стан продовольчого забезпечення інформував директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк.

Він нагадав, що Кіровоградщина вже не один рік поспіль збирає мільйонні врожаї зерна. Також Сергій Коренюк розповів, що в минулому році в області щодня вироблялося по 200 тонн борошна, 2,5 тонни олії – такі темпи виробництва зберігаються і нині. Разом з тим, лише в лютому на хлібопекарські підприємства було поставлено 1800 тонн борошна за цінами нижчими від ринкових. Це, за словами Сергія Коренюка, дозволило стримати ріст цін на соціальні сорти хліба. "Але тарифи на енергоносії, транспортні витрати впевнено диктують збільшення ціни".
- Запасів продовольчого зерна для хлібопекарських підприємств, для виробництва борошна, макаронних виробів, круп вистачає до кінця маркетингового року у 2 норми. Наразі є і півторарічний запас цукру, - повідомив директор департаменту АПК ОДА.
Аби урівноважити цінову ситуацію на споживчому ринку, обласна влада готується до проведення у Кіровограді ярмарку, що запланований на 7 березня. Сергій Коренюк зазначив, що ведеться роз’яснювальна робота із сільгоспвиробниками-потенційними учасниками ярмарку про необхідність представити достатню кількість продукції за помірними цінами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цукор
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...