У Кіровограді відбудеться презентація книги Ольги Полєвіної «Королева полыни»

5 березня о 16.00 в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбудеться презентація роману Ольги Полєвіної “Королева полыни” – книги, написаної Жінкою і для Жінок.

Символічно, що ми проводимо презентацію книги Ольги Полєвіної «Королева полыни» саме напередодні жіночого свята – 8 Березня. Сьогодні відкривається жінка-прозаїк, яка в яскравому обширі літературного життя Кіровоградщини краще за інших знає параметри і довжину хвиль жіночого єства, а таке знання – це теж талант, бо можна пройти повз те, що мало б обов’язково осісти в душі спостережливої натури.

Про що пише авторка? Про життя і смерть, про гріх і спокуту, про любов і зраду, про віру й надію. Головні героїні повістей Ольги Полєвіної – жінки-сучасниці. В їх характерах, створених з надзвичайною психологічною достовірністю, відчувається глибина знання життя, особистий досвід і справжня майстерність. Для її стилю характерне поєднання реалізму, фантастики, легкого напливу містики, романтичності і поетичного сприйняття дійсності. Читаєш і віриш кожному повороту життєвих доль, захоплено слідкуєш за неочікуваним розвитком сюжетів, прагнеш до добра і краси – до авторських ідеалів.

Ольга Полєвіна – наша землячка, відома письменниця і поетеса, добрий і давній друг бібліотеки, ми неодноразово проводили зустрічі письменниці з молоддю і презентації її нових творів.

Захід присвячений жіночому дню і стане справжнім святом жіночої прози. Запрошуємо на презентацію роману “Королева полыни” до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua