
15:25, 3 березня 2015 р.
Прокуратурою на отриманні неправомірної вигоди викрито секретаря тендерного комітету Знам’янської РДА
Прокуратурою разом із УСБУ в області на отриманні неправомірної вигоди викрито секретаря тендерного комітету Знам’янської районної державної адміністрації.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.
Гроші чиновниця вимагала та отримала від підприємця за виконання з боку районної державної адміністрації договору на поставку кам’яного вугілля, тобто за своєчасні проплати коштів за вже поставлений товар. Загальна сума неправомірної вигоди склала 32,4 тис грн.
Наразі вказана особа затримана в порядку ст. 208 КПК України.
Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:31
22 жовтня
14:05
22 жовтня
12:10
22 жовтня
17:09
20 жовтня
ТОП новини
Оголошення
01:25, 11 жовтня
11
13:17, 21 жовтня
10:40, 14 жовтня
22