В обласній лікарні є позитивні зміни. ФОТО

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав обласну лікарню. У ході візиту він оглянув кілька відремонтованих та оснащених палат, поспілкувався з учасниками АТО, які проходять курс лікування, а також заслухав публічний звіт головного лікаря за підсумками роботи лікарні у минулому році.

В опіковому відділенні лікарні минулого року дві палати було оснащено сучасним обладнанням. Це палати інтенсивної терапії – призначені для лікування важкохворих дорослих та дітей. Зокрема, у відділенні встановили 3 спеціальні ліжка, обладнанні для надання невідкладної допомоги пацієнтам зі складними опіками. Вартість кожного такого ліжка при закупці в 2013 році складала близько 110 тисяч гривень. Головний лікар Лариса Андрєєва наголосила, що адміністрація закладу свідомо обрала ліжка вітчизняного виробництва, оскільки їхнє обслуговування обходиться значно дешевше ніж тих, що виготовлені за кордоном.
Сьогодні найважливіше завдання – ремонт в опіковому відділенні. Сергій Кузьменко повідомив, що на його проведення кошти в обласному бюджеті передбачені. Варто зазначити, що ремонт відділення вже триває, проводиться він поетапно – відповідно до надходження коштів. У відремонтованому приміщенні відділення буде встановлено й інше вартісне обладнання, яке вже придбали.
Голова облдержадміністрації також оглянув реконструйовану палату відпочинку для хворих на ниркову недостатність. У цій кімнаті хворі очікують на процедуру діалізу. Тут є все необхідне для того, щоб відпочити, поспілкуватися чи перекусити. Раніше пацієнти чекали своєї черги на процедуру в коридорі, що було не дуже зручно. Реконструкцію цієї кімнати провели за кошти, зекономлені від ремонту гемодіалізної зали.
Сергій Кузьменко побував і в реанімаційному відділенні лікарні, де триває ремонт. На часі купівля обладнання для реанімації. Цього місяця буде проведено тендер на його придбання.
У нейрохірургічному відділенні очільник області поспілкувався з кількома учасниками АТО, які проходять реабілітацію, поцікавився станом їхнього здоров’я та потребами. У різних відділеннях обласної лікарні сьогодні лікується 10 учасників бойових дій на сході, а починаючи з червня минулого року, проліковано більше ста. Лікування і харчування учасників АТО проводиться безкоштовно. Фінансування на ці потреби виділяється з обласного бюджету, багато допомагають волонтери, громадські благодійні організації.
Підсумовуючи результати візиту до обласної лікарні, Сергій Кузьменко наголосив:
– Я не вперше в лікарні, і кожного разу приїжджаючи сюди, відмічаю позитивні зміни: проводяться ремонти, є хороша динаміка. Я подивився, що цього року потрібно нам зробити.
Голова облдержадміністрації також повідомив, що на фінансування ремонтних робіт та придбання обладнання для лікарні закладено кошти в обласному бюджеті. Також можна розраховувати й на кошти Фонду регіонального розвитку, в якому запланована суттєва фінансова підтримка для нашої області.

В обласній лікарні є позитивні зміни. ФОТО (фото) - фото 1 В обласній лікарні є позитивні зміни. ФОТО (фото) - фото 1 В обласній лікарні є позитивні зміни. ФОТО (фото) - фото 1
178 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua