Учні кіровоградських шкіл навчились діяти в умовах надзвичайних ситуацій

Збереження життя та здоров’я цивільного населення в умовах надзвичайної ситуації було і залишається найголовнішою задачею органів цивільного захисту.

Найкращого результату можна досягти, коли пересічні громадяни є активними учасниками процесу порятунку, тобто й самі діють рішуче, без паніки, демонструючи знання з надання допомоги й самодопомоги. А оскільки, зазвичай, лихо приходить без попереджень, важливо завжди бути готовими до нього, тобто знати, які ваші дії можуть призвести до біди й не чинити так, або вміти подолати наслідки надзвичайної події чи ситуації з найменшою шкодою для себе та своїх рідних.

Щоб навчити населення діям в екстремальних умовах та у надзвичайних ситуаціях, працівники Управління ДСНС в області спільно з фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують проводити заняття в освітніх установах області. Так протягом останніх днів з основами цивільного захисту ознайомили учнів ЗОШ №1, №14,15,30 та спеціалізованої школи №1 м. Кіровограда. Учням озвучили основний сигнал цивільного захисту «Увага всім!», розповіли про способи його передачі та роз’яснили порядок дій після нього. Крім того, діти дізнались про засоби та способи захисту від шкідливого впливу різних небезпечних чинників, види захисних споруд та правила поведінки під час перебування в них, речі, про можливості самозахисту під час стрілянини або вибухів. Окремо дітям наголосили на смертельній загрозі, яку несуть сучасні вибухові пристрої, нерідко замасковані під звичайні речі - іграшки, мобільні телефони, ручки, бляшанки від напоїв та коробки від цукерок тощо, – та залишені у людних місцях.

Практичним закріпленням теоретичного матеріалу була евакуація учнів та персоналу за межі будівлі школи.

Прес-служба У ДСНС в області

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua