У Кіровограді підвищеться вартість вивезення твердих побутових відходів

На підставі звернення двох підприємств - ТОВ “КАТП-1128” та ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”, які забезпечують у Кіровограді зберігання, вивезення та захоронення сміття, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вніс зміни до власних рішень від 15 грудня 2014 щодо встановлення ТОВ “КАТП-1128” і ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Враховуючи розрахунки, надані підприємствами, виконком встановив наступні тарифи:
Підприємству ТОВ “КАТП-1128”
Для приватного сектору – 9,52 гривень з 1 особи в місяць (було 8,41);
Для багатоквартирних будинків, КРЕПів, ЖЕО, ЖБК, ОСББ, відомчого житла – 6,51 гривень з 1 особи в місяць (було 4,24).
Підприємству ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”
Для приватного сектору – 9,38 гривень з 1 особи в місяць (було 8,41);
Для багатоквартирних будинків, КРЕПів, ЖЕО, ЖБК, ОСББ, відомчого житла – 6,55 гривень з 1 особи в місяць (було 4,24).
ТОВ “КАТП-1128” та ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” мають повідомити споживачів про зміну вартості послуг з вивезення побутових відходів у відповідності з вимогами чинного законодавства.
Прийняте рішення набуває чинності через 15 днів після оприлюднення його в місцевих друкованих засобах масової інформації. Оприлюднення рішень буде здійснено у віснику Кіровоградської міської ради “Вечірня газета” 13 березня 2015 року.
- Форс – мажорна ситуація зі стрімким зростанням вартості палива і крок назустріч, у зв’язку з цим, з боку міської влади не знімає з власників підприємств дотримання угоди щодо встановлення на сміттєзвалищі у Кіровограді лінії по сортуванню сміття, наголосив під час засідання виконкому секретар міської ради Іван Марковський, - це питання ми продовжуємо контролювати.

86 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua