«Кожну свою книгу бачу як кіно…»

5 березня 2015 року в стінах Кіровоградського обласного художнього музею відбулася презентація книг українського письменника Владислава Івченка«Найкращий сищик імперії на великій війні» та «Найкращий сищик та падіння імперії». Цей захід проходить в рамках Всеукраїнського туру на підтримку книговидання за участю голови благодійного фонду «Добротвір» Андрія Малика та редактору книг і «зірці українського Фейсбуку» видавництва «Темпора» Олександра Стукала. Як зазначили самі організатори, це вже була п’ята зустріч із ознайомленням творчого надбання «найбільшого з українських письменників – 110 кг +» на території Кіровоградщини.

Хто ж до нас завітав? Знайомтесь - Владислав Івченко, який народився у Києві 1976 року, де прожив всього тиждень, а потім був висланий за сарказм до Сум, де живе і досі. Закінчив Вищі курси літературної майстерності при Будинку-музеї А.П.Чехова за фахом «Поміркований реалізм». Також закінчив із червоним дипломом і «червоним обличчям» економічний факультет Сумського держуніверситету. З 2000 року працює в сумській газеті, де зробив карколомну кар’єру і досягнув посади заступника головного редактора. Пише з 1998 року, а з 2004-го здебільшого українською мовою. У творчості сповідує власні принципи. За своє життя написав уже чимало пригодницьких, та й не тільки, книжок (зупинятися і не збирається), за що є і лауреатом, і стипендіатом.

Під час невимушеного спілкування та презентації своїх творів Владислав Івченко із присутнім йому чудовим почуттям гумору відповідав на численні запитання аудиторії, яка складалася в основному зі студентської молоді міста та журналістів. А запитань дійсно було безліч: як створювалися ці книги, чи буде екранізація, які архівні джерела використані, хто або що є музою для письменника і т.д. До речі, двом авторам найкращих, на його думку, запитань було вручено по екземпляру книги, що не могло потішити гостей заходу. Не було жодної людини в залі, яка не піддалася шаленій енергетиці та іскрометному гумору Владислава, якого аудиторія ніяк не хотіла відпускати. Наприкінці зустрічі автор власноруч підписував книги і ставив автографи усім бажаючим шанувальникам детективних пригод Івана Карповича Підіпригори – найкращого сищика імперії.

«Я отримав задоволення від написання цих книг і хочу ним поділитися з вами…» - так говорить про свою творчість Владислав Івченко.

Леся Дмітрієва, науковий співробітник

відділу науково-просвітницької роботи

Кіровоградського обласного художнього музею

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua