Кіровоград: студенти та рятувальники поспілкувались на тему цивільного захисту

11 березня у Кіровограді працівники пожежно-рятувальної служби спільно з фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (НМЦ ЦЗ та БЖД) провели для студентів педагогічного вишу семінарське заняття, присвячене діям населення в умовах надзвичайної ситуації воєнного чи соціального характеру.

Майбутнім педагогам розповіли про способи оповіщення населення у випадку НС, про головний сигнал цивільного захисту «Увага всім!» та способи його передачі. Далі викладачі НМЦ ЦЗ та БЖД разом зі студентами детально розглянули, що потрібно робити після отримання цього сигналу, як захистити себе у власній квартирі чи будинку, а також мінімізувати шкоду для себе та близьких, якщо потрапив в екстремальну ситуацію на вулиці, у транспорті, на робочому місці тощо. Значну увагу було приділено вмісту «тривожної валізи» на випадок евакуації.

Варто зазначити, що під час лекції мова йшла про індивідуальний захист не лише під час зазначених надзвичайних ситуацій, а й про порятунок та самопорятунок під час пожеж, повеней, шквальних вітрів, грози тощо. На часі також питання попередження травмування та загибелі людей внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами, як сучасними, так і залишеними нам у «спадок» від часів Другої світової війни. Фахівець групи піротехнічних робіт У ДСНС в області детально зупинився на руйнівних можливостях тих і інших, а також розповів, як поводитись, щоб не наразити на небезпеку себе та своїх близьких.

Підсумовуючи сказане під час лекції, рятувальники закликали студентів не втрачати пильності, більше уваги приділяти власній безпеці та постійно удосконалювати свої знання з цивільного захисту.

Прес-служба У ДСНС в області

21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua