Антимонопольний комітет: «Ціни на хліб повинна регулювати обласна влада»

Згідно із законодавством, повноваження щодо регулювання цін на хлібобулочні вироби покладено на облдержадміністрації.

На початку березня жителі Кіровоградщини отримали неприємні сюрпризи: двічі за тиждень подорожчали хлібобулочні вироби. У результаті рекордного підвищення цін популярні сорти хліба в Кіровограді тепер коштують дорожче, аніж в інших регіонах України. І це в самому серці аграрного краю!

«Трудова солідарність» вважає необґрунтованим і недоцільним таке подорожчання хліба в нашій області у нинішній складній ситуації. Влада повинна вжити всіх необхідних заходів, щоби стабілізувати ціну на хліб та інші базові продукти в нашому краї!

Активісти «Трудової солідарності» звернулися з відповідними запитами до органів міської та обласної влади, а також до Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Міська влада фактично самоусунулася від проблеми, заявивши, що не має права здійснювати контроль за цінами на харчі.

В Антимонопольному комітеті нас переадресували до Кіровоградської облдержадміністрації, зазначивши, що саме на ОДА покладено функцію регулювання цін на продукти: «Зазначаємо, що пунктом 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», врегульовано питання щодо державного органу, на який покладено повноваження по регулюванню, зокрема, цін на хліб, а саме на обласні державні адміністрації. Таким чином, по питанню надання роз’яснень та тлумачень норм зазначеної постанови Кабінету Міністрів України в частині державного регулювання цін на продовольчі товари, в тому числі і на хліб та хлібобулочні вироби, та механізму такого регулювання, територіальне відділення рекомендує звернутись до визначеного чинним законодавством державного регулятора, а саме до Кіровоградської обласної державної адміністрації», — сказано у відповіді Антимонопольного комітету.

Наразі чекаємо реакції на наше звернення та вжиття відповідних заходів Кіровоградською облдержадміністрацією.

«Кіровоградщина — традиційно сільськогосподарський регіон, жителі нашого краю повністю забезпечують себе харчами. Стрімке і безконтрольне подорожчання хліба та базових продуктів ставить на межу виживання значну частину кіровоградців та нагнітає і без того високу соціальну напругу в регіоні. Тому першочергове завдання влади — забезпечити жителів області доступними продуктами. Наш профспілковий рух докладе всіх можливих зусиль, щоб змусити владу нарешті взятися за виконання свого обов’язку перед громадою», — заявив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Антимонопольний комітет: «Ціни на хліб повинна регулювати обласна влада» (фото) - фото 1 Антимонопольний комітет: «Ціни на хліб повинна регулювати обласна влада» (фото) - фото 1

Прес-служба незалежної профспілки «Трудова солідарність»

202 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua