Зміни споживчих цін в області у лютому 2015 року

Індекс споживчих цін в області у лютому 2015р. порівняно з січнем 2015р. становив 104,7%, з початку року – 107,8% (по Україні – 105,3% та 108,6% відповідно).

На споживчому ринку в лютому 2015р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 5%. Найбільше (на 14,7–13,1%) подорожчали овочі, фрукти, цукор. На 11,6–1,3% зросли ціни на рибу та продукти з риби, олію соняшникову, рис, інші продукти харчування, продукти переробки зернових, маргарин, шоколад, безалкогольні напої, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна, хліб, кондитерські вироби з цукру, мед, харчовий лід і морозиво, масло вершкове, сири. Водночас (на 2,3–0,8%) знизилися ціни на свинину, яйця, птицю.

Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 3,6% у т.ч. тютюнові вироби – на 4,6%, алкогольні напої – на 1,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в цілому на 0,5% відбулося за рахунок підвищення цін на кам’яне вугілля (на 5%), утримання та ремонт житла (на 3,1%), квартирної плати (на 2,3%).

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла стали дорожчими на 7,5%, зокрема домашній текстиль – на 9,1%, побутова техніка – на 8,3%, меблі – на 8%, покриття для підлоги – на 6,8%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 3,8%, за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції – на 5,6% та амбулаторних послуг – на 4%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 11,9% пов’язано з подорожчанням автомобілів на 23,8%, палива та мастила – на 21,1%.

Подорожчання послуг освіти на 3,8% головним чином спричинено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 10,4%.

Крім того, на 35–8,1% підвищились ціни на туристичні послуги, квіти живі, канцелярські товари, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, одяг та взуття.

203 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua