Фахівці USAID вивчали стан боротьби з туберкульозом на Кіровоградщині

Заступники голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук та Сергій Коваленко зустрілися з представниками проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні".

Під час зустрічі вони обговорили заходи, що реалізуються в нашій області по боротьбі з туберкульозом.
Американських фахівців, зокрема, зацікавило питання щодо можливості застосування практики переходу хворих, які мають неважкі форми туберкульозу, зі стаціонарної форми лікування на амбулаторну, адже подібна практика доволі розповсюджена за кордоном і дозволяє мінімізувати контакти легко хворих з тими, хто має тяжкі форми туберкульозу, та відповідно, виникнення мультирезистентних форм туберкульозу.
Сергій Коваленко відзначив, що нинішнього року обласна влада одним із пріоритетних напрямків визначила підтримку медичної галузі, і також приділятиме першочергову увагу боротьбі з туберкульозом.
Проте, як відзначив директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко, на сьогодні ще гостро відчувається брак лікарів, у тому числі, кваліфікованих фтізіатрів. За його словами, медичні заклади області потребують близько 1300 медичних працівників. Тому, велика увага приділятиметься й підготовці медичного персоналу.
Також Олег Рибальченко відзначив, що усі хворі на туберкульоз забезпечені необхідними ліками. Зокрема, завдячуючи благодійним організаціям та волонтерам, які закуповують для хворих туберкулін та препарат БЦЖ.
8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua