• Головна
  • Фахівці USAID вивчали стан боротьби з туберкульозом на Кіровоградщині
10:36, 20 березня 2015 р.

Фахівці USAID вивчали стан боротьби з туберкульозом на Кіровоградщині

Заступники голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук та Сергій Коваленко зустрілися з представниками проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні".

Під час зустрічі вони обговорили заходи, що реалізуються в нашій області по боротьбі з туберкульозом.
Американських фахівців, зокрема, зацікавило питання щодо можливості застосування практики переходу хворих, які мають неважкі форми туберкульозу, зі стаціонарної форми лікування на амбулаторну, адже подібна практика доволі розповсюджена за кордоном і дозволяє мінімізувати контакти легко хворих з тими, хто має тяжкі форми туберкульозу, та відповідно, виникнення мультирезистентних форм туберкульозу.
Сергій Коваленко відзначив, що нинішнього року обласна влада одним із пріоритетних напрямків визначила підтримку медичної галузі, і також приділятиме першочергову увагу боротьбі з туберкульозом.
Проте, як відзначив директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко, на сьогодні ще гостро відчувається брак лікарів, у тому числі, кваліфікованих фтізіатрів. За його словами, медичні заклади області потребують близько 1300 медичних працівників. Тому, велика увага приділятиметься й підготовці медичного персоналу.
Також Олег Рибальченко відзначив, що усі хворі на туберкульоз забезпечені необхідними ліками. Зокрема, завдячуючи благодійним організаціям та волонтерам, які закуповують для хворих туберкулін та препарат БЦЖ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#USAID
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...