У Кіровограді відбулося відкриття виставки майстрині Ірини Терещенко. ФОТО

19 березня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки майстрині Ірини Терещенко.

Ірина Терещенко народилась 7 березня 1964 року в м. Кіровограді, тож все свідоме життя майбутньої мисткині пов’язане з рідним містом. Навчалася в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування (сьогодні Кіровоградський Національний технічний університет), а потім працювала на заводі «Гідросила».

Ірина Петрівна віртуозно оволоділа технікою в’язання та валяння. В своїх роботах майстриня подає технологію виготовлення в’язаних виробів. Її роботи різнопланові, це картини, іграшки, сумки, жіночий одяг.

Кожний сюжет - це зростання майстерності автора, його фахової досконалості, прагнення до самоутвердження. Художнє мислення щораз набуває філософічності. Творами «Все буде добре», «Сніг», «Магнолія», «Риба», «Маки» автор викликає у глядача не пасивне відчуття, а активну емоційну реакцію. Вражає тонке, гармонійне зіставлення кольорів, відчуття ритму у побудові візерунків. Творчість – одна з найхарактерніших і, в той же час, найзагадковіших рис людини. Особистість Ірини Терещенко є знаковим прикладом універсальної творчої позиції. Її роботи цікаві за принципами формотворення та орнаментування. Майстриня, яка у вічних пошуках прагне відчути музику творчості.

Експонує свої твори мисткиня не часто, її роботи можна побачити на престижних виставках не лише в Україні, але й за кордоном. На Міжнародному фестивалі художнього текстилю «Берегиня», який проходив у 2012 році у місті Харкові, Ірина Терещенко зайняла третє місце.

Свій творчий доробок пані Ірина неодноразово демонструвала в Кіровоградському обласному художньому музею, в Кіровоградському обласному центрі народної творчості разом зі своїми колегами – майстрами з кіровоградського клубу народних ремесел «Ниточка».

На відкритті виставки Ірина Терещенко передала до фондів Кіровоградського обласного художнього музею свою роботу «Сніг» (2015 рік).

Валентина Ноженко – головний зберігач

фондів обласного художнього музею

26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua