Відбувся навчальний семінар «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації суспільного та воєнного характеру»

18 березня 2015 року до Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету для проведення навчального семінару «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації суспільного та воєнного характеру» завітали рятувальники ДСНС з провідним фахівцем відділу інформації та комунікацій з громадськістю ДСНС України у Кіровоградській області, капітаном служби цивільного захисту Бакай А.С. 

На сьогоднішній день є актуальним та необхідним інформування населення про дії в разі виникнення надзвичайної події будь-якого характеру. Управління ДСНС України у Кіровоградській області вже декілька місяців поспіль проводить спеціальні акції, навчальні семінари та лекції з метою навчити дорослих та дітей бути обачними у випадку надзвичайної ситуації. Тож Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету спільно з фахівцями ДНСН України у Кіровоградської області провели навчальний семінар для усіх студентів та викладачів закладу. Разом з майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД в Кіровоградській області Гусєвим В. О. та медичною сестрою медико-санітарної частини ЦЗД управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Колісник О. М. було докладно розглянуто правила поведінки, заходи безпеки та першої домедичної допомоги. Фахівець групи піротехнічних робіт продемонстрував декілька воєнних боєприпасів та розповів про їх можливу дію та поведінку в разі прямого зіткнення. Охочі мали змогу окремо підійти та самостійно дослідити приклади боєприпасів. Наприкінці навчального семінару з цивільного захисту було переглянуто навчальний фільм «Дії в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій».

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua