У Кіровограді відбудеться презентація книг Надії Матвієнко: «Історія села Тарасівка» та «Олександрівка: віхи минулого та сьогодення»

26 березня о 14.00 у відділі краєзнавства в рамках «Краєзнавчих студій»відбудеться презентація книг Надії Матвієнко: «Історія села Тарасівка» та«Олександрівка: віхи минулого та сьогодення».

Матеріали до книг зібрала та упорядкувала колишня завідуюча Олександрівською бібліотекою Матвієнко Н.Б. За 40 років трудового стажу в сільський бібліотеці Надія Богданівна Матвієнко збирала матеріал про історію села, передовиків виробництва, учасників бойових дій тощо. За останні роки чомусь все менше згадують людей, які відновлювали колгоспи, своєю невтомною працею покращували добробут не лише односельців, а й усіх жителів України. В книзі “Олександрівка (Гапсине) віхи минулого і сьогодення: Присвячується 240-річчю з дня заснування села” досліджується історія села, розкриті події XVIII – XIX століть, читач зможе дізнатись про першого засновника села секунд-майора Александрова, заснування церкви та церковно-приходських шкіл, про події в роки громадянської та Великої Вітчизняної воєн, про людей, які жили і живуть в цьому мальовничому селі.

В книзі “Історія села Тарасівки: 1925-2011 р. (спогади односельців)” розповідається про історію заснування села, про організацію колгоспу, жителі про голодомор 1933 року, Велику Вітчизняну війну, яка по-своєму розпорядилася долями людей. В одних забрала здоров’я, в інших — життя. Молодих жінок зробила вдовами, у батьків забрала синів, багатьох дітей прирекла на сирітство.

Видання розраховані на широке коло читачів.

На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі.

32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua