Кіровоградському академічному обласному театру ляльок – 75

Вчора заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко взяв участь в урочистих заходах, присвячених 75-ї річниці Кіровоградського академічного обласного театру ляльок.

За 75 років мистецької творчої діяльності у цьому палаці казок талановитими акторами було зіграно безліч ролей, поставлено сотні вистав, на яких було виховано п’ять поколінь маленьких глядачів. Тисячі міст та містечок відвідали із виїзними виставами актори обласного театру ляльок, що по праву став одним із найвизначніших культурних закладів для дітей та дорослих на Кіровоградщині.

Сергій Коваленко звернувся з вітальними словами до колективу театру. – За дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка я хочу привітати колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок із 75-річним ювілеєм. Наш театр є незвичайним, тому, що він працює не лише для дітей, а й для дорослих. Незвичайний він й тим, що поєднує у своїх виставах інновації і кращий досвід інших театрів, а також багато гастролює по області та за її межами. Тому невипадково, що саме сьогодні до Кіровограда завітали колективи лялькових театрів з десяти областей України з тим, щоб привітати наших театралів. Тож дозвольте у цей святковий день побажати творчому колективу Кіровоградського академічного обласного театру ляльок творчої наснаги і подальших успіхів, - наголосив Сергій Коваленко, звертаючись до митців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua